ברוכים הבאים לאתר הסטודיו שלי. שמי שני אוסישקין, מעצבת פנים בוגרת בהצטיינות לימודי עיצוב פנים וכן תואר ראשון בתקשורת ומנהל עסקים. אני פרוייקטורית, יזמית, מרצה באקדמיה ומנטורית למעצבות ועצמאיות בתחילת דרכן.

הסטודיו לעיצוב ותכנון פנים בבעלותי החל לפעול משנת 2010 ומתמחה בתכנון, עיצוב וליווי בנייה או שיפוץ של בתים צמודי קרקע ודירות מגורים באזור השרון והמרכז.

לשירותי הסטודיו השונים- תוכלו לקרוא כאן

בנייה או שיפוץ אלו מהחוויות המיוחדות בחיינו- אנו חולמים איך יראה הבית שלנו ומתרגשים לקראת תחילת המהלך. לכן אני רואה את ליווי הסטודיו כמכלול העוטף את לקוחותינו כדי לייצר כמה שיותר סדר, הבנה ושקט לאורך הפרויקט.

מזמינה אתכם להיכנס לדפי האתר השונים, לבחון את שלבי הליווי, להציץ בפרויקטים נבחרים, בכתבות ממגאזינים שונים וליהנות מהמאמרים השונים בבלוג שלי.

 


מה מייחד את הסטודיו שלי?

 • יכולות תכנון גבוהות לצד עיצוב בלתי מתפשר

  יכולת חשיבה יצירתית ומקצועית בתכנון התורמת למציאת פתרונות ייחודיים – ניצול מרבי של השטח, נוחות מחייה ואחסון נדרש. כל זאת  לצד ראייה עיצובית מדויקת, מרשימה, בלתי מתפשרת.

 • סגנון העיצוב

  נע בין כפרי מעודן למודרני נקי, אשר עושה שימוש בצבעים רכים וחומרים טבעיים. אני מאוד אוהבת ומתחברת לסגנון הנורדי (סקנדינבי) אשר מצליח בפשטות, צבעוניות מונוכרומטית ושימוש בחומרים טבעיים לייצר חללים מלאים בסטייל, חמימות ותחושת ביתיות.

 • הכוונה, סדר וארגון בתהליך הליווי

  בנייה או שיפוץ בית מלווים בהתלבטויות רבות (ובלבול רב מההיצע העצום), עבודה מול בעלי מקצוע רבים ושונים וכמובן שזו ההוצאה מהגדולות בחיינו. אני מביאה עימי לעבודה כמעצבת את הראייה הרחבה יחד עם החשיבה על הפרטים הקטנים הנדרשים במהלך הדרך. איך אני עושה זאת? הכוונה ותוכנית עבודה מסודרת וברורה לאורך כל הליווי, כגון- שאלוני הכוונה, ניהול לו"ז ותהליך הליווי, פורמט תקציב, כתבי כמויות ועוד. הסדר והארגון שהם הבסיס לעבודתי תורם רבות ללקוחותיי בביטחון ובהבנת הפרויקט ומונע בלבול וחוסר אונים.

 • מעצבת לאנשים, למשפחות

  סגנון החיים, התחביבים, האהבות וחיי היום-יום מהווים מבחינתי בסיס לתכנון. בני המשפחה הם אלו שבסופו של דבר גרים בבית, מתנהלים בו ונהנים ממנו ביום יום. על כן חשוב לי כי התהליך יעשה ביחד. אני מאמינה בקשר אישי, הקשבה, סבלנות ושירות מעולה. הקשר הקרוב שנוצר עם בני המשפחה באופן טבעי בכל פרויקט והקושי מצד כולנו להיפרד בסוף – תמיד מסמלים עבורי את הצלחתו של הליווי.

 • קשר בין הבית לחוץ

  כמושבניקית כל חיי, אני מאמינה כי הטבע המקיף את הבית הוא חלק בלתי נפרד מהבית עצמו. בכל בתי הקרקע אותם אני מתכננת, אני אוהבת לחבר בין הפנים לחוץ באמצעות אלמנטים אשר מתחילים מחוץ לבית וממשיכים פנימה, יצירת אדניות וספסלים מיוחדים וכן התייחסות לאלמנטים מעניינים בחצר שהרי חייבים ליהנות מהם גם בבית (כמו עץ מיוחד, נוף למרחב). כן תכנון התאורה בחזיתות הבית ופינות הישיבה בחצר הינם מבחינתי חלק מתכנון הבית והחוויות המשפחתיות בו.

 • ספריית חומרים

  בסטודיו קיים מאגר גדול של מניפות צבעים, חומרים שונים, דוגמאות, מפרטי מוצרים ועוד. מאגר זה חוסך לא מעט הסתובבויות באולמות תצוגה ובנוסף מאפשר לנו לבחון בנוחות את שילוב האלמנטים השונים הנבחרים לבית.

 • שמירה על תקציב

  ליווי הפרויקט על ידי מעצבת פנים אינו נחשב היום למותרות- הידע הרב שרכשתי, ניסיון בשטח, ההקשבה לרצונותיכם ושימת דגש על תקציבכם לצד המקצועיות הבלתי מתפשרת- כל אלו יעזרו לכם למנוע טעויות וסיבוכים מיותרים בעת השיפוץ והבנייה ונועדו לחסוך זמן וכסף.

 • הדמיות

  חלק בלתי נפרד מתהליך התכנון בסטודיו הינו יצירת הדמיה. ההדמיה מלווה אותנו מהתכנון הראשוני ועד הבחירות הסופיות. כך גם אתם תוכלו לראות ולהבין מה מתחולל אצלי בראש, תדעו לקראת מה הם הולכים וללא הפתעות. ההדמיות מבוצעות בסטודיו ולכן לא כרוכות בתוספת עלות.

 • שיתופי פעולה

  לאורך השנים אספתי לצדי בעלי מקצוע איכותיים ואמינים אשר מלווים אותי בפרויקטים השונים ואני שמחה להמליץ עליהם גם לפרויקטים החדשים. העובדה שעבודה משותפת ומוצלחת נעשתה בעבר תורמת לתקשורת השוטפת בין בעלי המקצוע לביני, לזרימת הפרויקט וכמובן לתוצאה הסופית. בנוסף אני מבצעת בסטודיו לא מעט שיתוף פעולה עם מפקחי בנייה, מהנדסים, אדריכלים ואדריכלי נוף אשר ניתן לערב בפרויקט בהתאם לצורך.

 • הימצאות והבנת השטח

  כחלק מהליווי המלא אני מגיעה לא מעט פעמים לאתר הבנייה או השיפוץ על מנת להיפגש עם בעלי המקצוע השונים, לעבור איתם על התוכניות וליישר קו לפני תחילת עבודתם. האהבה לנעול נעלי עבודה ולצאת לשטח לראות את הבית קורם עור וגידים יחד עם שעות השטח הרבות שצברתי תורמים רבות במציאת פתרונות יצירתיים לבעיות שצצות בשטח (וכן זה קורה… בעיקר בשיפוץ כשיש סודות המסתתרים לא פעם בקירות הקיימים). בעלי המקצוע פוגשים אותי פנים מול פנים, יודעים שיש מישהו מקצועי לדבר אתו ושיש מי שנותן מענה מקצועי עבורם.

אשמח להזמינכם לפגישת היכרות נעימה במשרד הסטודיו 

ולהתחיל לתכנן יחד את הבית החדש שלכם!

 לתיאום פגישת היכרות ללא התחייבות – מלאו את הפרטים ואחזור אליכם בהקדם