שירותי הסטודיו

ליווי לבנייה ושיפוץ 

אתם לקראת בנייה? שיפוץ בית או דירה? 
ליווי יד ביד לבונים ומשפצים תוך הסתכלות על הפרטים הקטנים וגם על התמונה הסופית הגדולה- החל מתכנון הבית וסביבתו כך שיתאים לכם באופן המדויק ביותר; הדמיה להמחשת הבית עוד לפני שנשבר/נבנה קיר אחד; תכניות עבודה מפורטות לבעלי המקצוע- כולל כתבי כמויות ובניית תקציב; ליווי והכוונה לרכישות בחנויות וכמובן לאורך כל הדרך- הכוונה ומענה לכם ולבעלי המקצוע השונים.
לרשותכם מספר חבילות ליווי. לחצו לכאן לכל הפרטים. 

פגישות וחבילות ייעוץ

ייעוץ כמענה למי שאינו מעוניין בליווי מלא, אך כן מעוניין בהכוונה וטיפים של מעצבת פנים. למי זה מתאים? 
הייעוץ מתאים לבונים או רוכשי דירות קבלן-מעבר על תכניות האדריכל והכוונה לגבי חלוקות הפנים.
 למשפצים– אמליץ על השינויים אשר ייתנו פתרון לדרישותיכם;
 למעוניינים בשדרוג הבית – הכוונה לסידור הריהוט, חפצי נוי ותוספות שכדאי לרכוש לבית.

מדריכים למשפץ העצמאי

חדש בסטודיו! מדריכים וקבצים פרקטיים שיסיעו לכם לנהל את השיפוץ ממש בעצמכם. 
במשך השנים פונות אליי משפחות רבות שמעוניינות לבצע שיפוץ קל בביתם, אך ללא עלויות ליווי של מעצבת פנים ומבקשים ממני כלים פרקטיים והכוונה כדי שיוכלו לצאת לדרך לבד.
בפרוייקטים שאני מלווה אני נוהגת לייצר סדר ובהירות בפרוייקט- לכל המעורבים- למשפחה שמלווה, לבעלי המקצוע וגם לעצמי… אז למה שלא אעשה גם לכם סדר? 

ליווי מנטורינג למעצבות ועצמאיות 

לאורך שנות עבודותיי כמעצבת אני זוכה לפניות רבות להכוונה מקצועית מאדריכלים ומעצבים מתחילים ואף כאלו שעובדים מספר שנים בתחומי העיצוב. אני משלבת את הניסיון וידע שצברתי לאורך שנותי כמעצבת, יחד עם הניסיון וההשכלה בתחומי השיווק, ניהול, יזמות והתפתחות אישית . המפגשים כוללים תכנית מובנית של פגישות בנושאים הבוערים לכל עצמאי/ת ומהווה קרקע נפלאה לצמוח ממנה לעסק מצליח (מבלי לוותר על עצמינו בתוך העסק). 
לתיאום פגישת היכרות ללא התחייבות – השאירו פרטים
דילוג לתוכן