תכנון בסיסי

חבילת התכנון מתאימה לקראת בנייה או שיפוץ. חבילה זו נותנת מענה לתכנון מחדש של חלוקות פנים הבית בליווי תכניות עבודה לביצוע עבור בעלי המקצוע השונים (חשמל, תאורה, אינסטלציה, אלומיניום וכד'). בנוסף כולל תכנית כללית לתכנון מטבח ומפרט כמויות לרכישות. החבילה מתאימה למי שאינו מעוניין בליווי מלא לעיצוב פנים הבית ועל כן אינו כולל- ליווי לרכישות בחנויות וכן פגישות עם בעלי המקצוע באתר הבניה או השיפוץ.

ליווי עד הפרט האחרון

ליווי יד ביד לבונים ומשפצים תוך הסתכלות על הפרטים הקטנים וגם על התמונה הסופית הגדולה- החל מתכנון הבית וסביבתו כך שיתאים לכם באופן המדויק ביותר; הדמיה להמחשת הבית עוד לפני שנשבר/נבנה קיר אחד; תכניות עבודה מפורטות לבעלי המקצוע- כולל כתבי כמויות ובניית תקציב; ליווי והכוונה לרכישות בחנויות וכמובן לאורך כל הדרך- הכוונה ומענה לכם ולבעלי המקצוע השונים.

פגישות ייעוץ

ייעוץ כמענה למי שאינו מעוניין בליווי מלא, אך כן מעוניין בהכוונה וטיפים של מעצבת פנים. הייעוץ מתאים לבונים או רוכשי דירות קבלן-מעבר על תכניות האדריכל והכוונה לגבי חלוקות הפנים. למשפצים– אמליץ על השינויים אשר ייתנו פתרון לדרישותיכם; ולמעוניינים בשדרוג הבית – הכוונה לסידור הריהוט, חפצי נוי ותוספות שכדאי לרכוש לבית.

לפרטים נוספים על פגישות הייעוץ- לחצו כאן

 

ליווי עסקי למעצבות ועצמאיות

לאורך שנות עבודותיי כמעצבת אני זוכה לפניות רבות להכוונה מקצועית ממעצבות ומעצבים מתחילים ואף כאלו שעובדים מספר שנים בתחומי העיצוב. אני משלבת את הניסיון וידע שצברתי לאורך שנותי כמעצבת, יחד עם הניסיון וההשכלה בתחומי השיווק, ניהול, יזמות והתפתחות אישית. המפגשים כוללים תכנית מובנית של פגישות בנושאים הבוערים לכל מעצב/ת ומהווה קרקע נפלאה לצמוח ממנה לעסק מצליח (מבלי לוותר על עצמינו בתוך העסק). לפרטים נוספים אודות ייעוץ לעצמאיות ומעצבות- לחצו כאן.

אשמח להזמינכם לפגישת היכרות נעימה במשרד הסטודיו או בזום 

 לתיאום פגישת היכרות ללא התחייבות –

התקשרו אליי- 052-8701204

או מלאו את הפרטים ואחזור אליכם בהקדם