יעוץ לבית פרקטי ומעוצב המותאם בדיוק עבורכם!

פגישות וחבילות יעוץ בהן תקבלו את מקסימום הערך

שיש לי לתת – במיקוד, בהירות ופרקטיקה. 

 השירות מתאים לכל המעוניין ברענון ועיצוב הבית מחדש, שיפוץ קטן, רכישת דירה 

או בנייה בליווי אדריכל המעוניין בזווית ראיה נוספת של מעצבת פנים.

ליהנות מהערך של מעצבת-
במינימום עלויות וזמן

2024-03-24-12-40-26-672

שירותי היעוץ בסטודיו:

פגישת יעוץ בביתכם

פגישת יעוץ בת שעתיים בביתכם 

פגישה בת שעתיים בביתכם בה נעבור על חדרי הבית, אשמע מה הייתם רוצים וצריכים ובמיוחד על מה אתם חולמים. 

למי זה מתאים?

 • רענון עיצוב אזורים/חדרים בבית הקיים
 • התייעצות לקראת/תוך כדי  שיפוץ או בנייה על מנת לקבל חוות דעת והכוונה מקצועית נקודתית. 

 

מה אקבל בפגישה?

בפגישה תוכלו לקבל הכוונה מקצועית, רעיונות ויעוץ בנושאים מגוונים כגון: 

חלוקת חלל והעמדת ריהוט נכונה, יעוץ לתוכניות ספציפיות (חשמל, תאורה, אינסטלציה, נגרות, אלומיניום וכד'), בחירת צבעים וחומרים המתאימים לכם ולבית, הכוונה לרכישות מומלצות המותאמות לסגנון ודרישות הבית כולל המלצות על חנויות ובעלי מקצוע אשר יכולים להתאים לכם. 

בסיום הפגישה תצאו עם סיכום ההמלצות, רשימת בעלי מקצוע וחנויות, דגמי צבעים וחומרים – כדי שתוכלו לצאת לדרך באופן עצמאי, תוך שאתם יודעים מה נכון לכם ולבית.

מחיר: 1,500 ש"ח 

חבילת ייעוץ בייסיק

בנק 6 שעות יעוץ + יום רכישות 

חבילת הייעוץ בייסיק – כוללת בנק  6 שעות ייעוץ  בביתכם/ בסטודיו/ אונליין (זום או טלפוני)  + יום רכישות משותף בחנויות ובאולמות התצוגה. 

למי זה מתאים?

 • שינוי במערך הריהוט, רענון ועיצוב הבית 
 • התייעצות לקראת/תוך כדי  שיפוץ /בנייה על מנת לקבל חוות דעת והכוונה מקצועית במספר נושאים.

 

מה אקבל בחבילה?

בפגישות נוכל להעמיק יותר בנושאים או אזורים מסויימים בבית בהם תרצו לקבל יעוץ  והכוונה מקצועית- ראו פירוט תחת "פגישת יעוץ".

תוכלו לנצל את שעות היעוץ גם עבור פגישות והכוונה עם בעלי המקצוע, לבחירות און ליין בחנויות, מעבר על תוכניות הקבלן/אדריכל של הפרוייקט לחוות דעת שנייה, ומענה לשאלות המצטברות בזמן העבודה על הבית. 

בנוסף נפגש ליום מרוכז מתוכנן ומדוייק לביקור יחד בחנויות ואולמות תצוגה עבור התאמה מדוייקת של האלמנטים אותם יש לבחור, תוך הכוונה מקצועית, מדוייקת לפריטים המתאימים לכם מבחינה עיצובית ותקציבית.  

מחיר: 6,600 ש"ח 

חבילת יעוץ מורחבת

בנק 12 שעות יעוץ + 3 ימי רכישות 

חבילת ייעוץ מורחבת- כוללת בנק  12 שעות ייעוץ  בביתכם/ בסטודיו/ אונליין (זום או טלפוני)  + 3 ימי רכישות משותפים בחנויות. 

למי זה מתאים?

 • מהפך בבית הקיים- ללא שבירות – שינוי מערך הריהוט, רענון ועיצוב הבית 
 • התייעצות הדוקה בזמן שיפוץ או בנייה לדיוק תוכניות לביצוע ובחירות נכונות לבית. 

 

מה אקבל בחבילה?

בפגישות נוכל להעמיק בנושאים / אזורים מסויימים בבית בהם תרצו לקבל יעוץ  והכוונה מקצועית- ראו פירוט תחת "פגישת יעוץ".

בליווי בנייה- מעבר על התוכניות האדריכליות תוך זוית ראייה של מעצבת פנים- לעדכונים ודיוקים כדאיים בתוכניות. תוכלו לנצל את שעות היעוץ תוך כדי התהליך לפי צורך/שלבי הפרוייקט וכמו כן לפגישות עם בעלי מקצוע.

בנוסף נפגש ל-3 ימים מדויקים לפגישות בחנויות ואולמות תצוגה עבור התאמה מדוייקת של האלמנטים אותם יש לבחור, תוך הכוונה מקצועית, מדוייקת לפריטים המתאימים לכם מבחינה עיצובית ותקציבית.  
 

מחיר: 15,500 ש"ח 

* פגישת יעוץ בסטודיו בכפר הס או בזום- בעלות 450 ש"ח לשעה

בונוס לרוכשי חבילת היעוץ המורחבת-

קובץ אקסל לבניית כתב כמויות + קובץ תקציב לבנייה/שיפוץ –

מתנה בשווי 700 ש"ח! 

הערות:

 • המחירים כוללים מע"מ
 • המחירים הינם לפגישות / ימי רכישות בגבולות הרצליה- חדרה. מעבר לגבולות אלו- תיתכן תוספת עלות נסיעה- יימסר טלפונית.
 • המחירים אינם כוללים הכנת תוכניות, שרטוטים, הדמיות ובניית תקציבים.
 • פגישה בביתכם הינה מינימום שעתיים. יום רכישות עד 5 שעות. (בסטודיו בכפר הס / זום- ניתן לתאם לשעה בודדת). 
 • המענה והליווי הינו במסגרת בנק השעות בלבד. בתיאום מראש.
 

לפרטים נוספים ותיאום פגישה איתי – השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם

עליי והסטודיו

2024-03-24-10-56-18-178
היי, שמי שני אוסישקין – מעצבת פנים בעלת סטודיו בוטיק המתמחה בעיצוב ותכנון פנים. אני מלווה משפחות מאזור השרון והמרכז בעת בנייה או שיפוץ בתיהם. 
ייחודיות הסטודיו הנה ביכולת תכנון גבוהה– מציאת פתרונות יצירתיים ומיוחדים בתכנון הבית וזאת לצד עיצוב מדויק ועדכני. סגנון העיצוב המזוהה איתי נע בין כפרי מעודן למודרני נקי, אשר עושה שימוש בצבעים רכים וחומרים טבעיים.
 אני רואה לנגד עיני את חשיבות ההכוונה והסדר במהלך ליווי הפרויקט, זאת באמצעות תכנית עבודה הכוללת יצירת לוח זמנים ומשימות מפורט, התאמת התקציב וליווי צמוד ואישי של לקוחותיי לכל אורך הפרויקט.
שלכם, שני 

זהו תהליך יצירה שלנו יחד והתוצאה הסופית הינה בית משפחתי, פרקטי ומעוצב,

שמחכים לחזור אליו בסוף היום ולבלות בו יחד עם האנשים שאנחנו אוהבים.

לקוחות מספרים

main_meirav

יעוץ לעיצוב הבית

"היה לנו חשוב לקבל הכוונה והדרכה מקצועית בנוגע לעיצוב הבית ברמה הפונקציונאלית וברמה העיצובית, אך התקציב לא היה גבוה. לשמחתנו לך מיש בדיוק את השירות המתאים וחשוב מכך, את הטאצ', הכשרון ומגוון רעיונות שיוצאים מהקופסא על מנת להפוך את החלום למציאות. נפגשנו לפגישה ראשונית בה עברת חדר חדר בבית, רשמת, הצעת והעלאת רעיונות שלא היינו חושבים עליהם לבד. לאחר מכן קיבלנו חוברת מושקעת ומפורטת עם תמונות, צבעים, דוגמאות של רהיטים, תאורה ואקססוריז עם רשימת חנויות אופציונאליות ולינקים להזמנת מוצרים מהרשת. בנוסף הגדלת ושלחת לנו רשימה ארוכה ומפורטת של ספקים, בעלי מקצוע שאת מכירה וסומכת על העבודה שלהם- דבר שמאוד עזר לנו לבחור נותני שירותים מצויינים. שוב המון תודה על התהליך האישי והמופלא" 

ריטה ורומה קורנברג

mainjl

שיפוץ ברמת אמיר (צורן)

"אין לנו מילים לתאר עד כמה שאנו שמחים ומאושרים שמצאנו אותך! בחורה יסודית עד הפרט האחרון… שני הציגה לפנינו לפחות 3 אופציות לתכנון חדר אמבטיה מחדש,כולל שרטוטי בניה והריסה,חשמל,תכנון נגרות ותכנון אינסטלציה..שני לוותה את בעלי המקצוע בפרטים הקטנים ביותר על מנת להגיע לתוצאה הסופית המדהימה! שני תמיד גם נתנה ייעוץ ותכנון לפינות נוספות בבית בלי שהיינו צריכים לבקש..והכל בנועם,מקצועיות וחיוך.." 

ג'ני וליאור דפדי

שיפוץ בית סוכנות בנווה חיים

"חשבנו שאנחנו יודעים מה אנחנו רוצים ולעשות את זה לבד, רק לקחנו את שני לעזרה עם קטנה בעיצוב המטבח. מהר מאוד הבנו שמה ששני יכולה לתת הוא הרבה יותר מעזרה קלה… מהר מאוד נתנו לשני לעצב לנו את כל הבית. לקחנו את הבית הישן של סבא וסבתא והרבה רצונות מהותיים לצד קטנוניים, והפכנו אותו לבית מרווח מאוד, ביתי, חם ומעוצב, אבל הכי חשוב כמו שדמיינו. שני "זרמה" אתנו וגם חיברה אותנו לפרקטיקה וגרמה לנו להפוך פנטזיה למציאות. הערך המוסף של שני ניכר במהלך השיפוץ שוב ושוב ובחיי היום יום בבית, דברים  קטנים שלא היינו חושבים עליהם בחיים וכמובן המטבח הכי יפה בעולם…"

נעמה גפן

עיצוב פנים בנימינה ראשי

ליווי בנייה בבנימינה

"לקראת אמצע הפרויקט הבניה החלטנו שנמאס לנו ללכת לאיבוד וחייבים מישהו שיעשה סדר וכאן נכנסה שני לתמונה- לקחה את המושכות לידיה, הכינה לנו סקיצות, המליצה לנו על בעלי מקצוע ועבדה מולם, המליצה מה לדעתה חשוב וכדאי ומה מיותר והכל בסבלנות, מקצועיות ומסירות אין סופית. היום, לאחר כשנה וחצי בבית אני מסתכל אחורה ומבין איזה מזל שלקחנו את שני וכמה חבל שלא השכלנו לשכור את שירותיה בתחילת הבניה. אין לי ספק ששני לא הייתה מאפשרת לנו לבצע את הטעויות שביצענו בתחילת הבניה והייתה חוסכת לנו סכום אדיר של כסף וכאב לב… עיצוב פנים הוא עולם ומלואו ובטח לא מותרות ושני שדרגה לנו את הבית תוך חיסכון של סכום משמעותי!"

סיוון וחנוך מהבד

עומדים לקראת בנייה או שיפוץ?  מעוניינים בליווי צמוד ואישי שלי?  

מזמינה אתכם לפגישת היכרות ללא התחייבות 

בזום או בסטודיו

השאירו פרטים מטה ואחזור אליכם!

דילוג לתוכן