מאז ומתמיד אהבתי את הרהיטים של פעם… אגרתי אותם כאשר מסביבי הסתכלו עליי בתמיהה מדוע הם לא נזרקים וזהו.  היום אני יודעת להסביר מה גרם לי לשמור אותם (ולא הפולניות שבי…) – ברהיטים האלו יש משהו מאוד חם, בייתי, רומנטי  ויחד עם זאת קווים ישרים ונקיים. בדיוק הסגנון שלי גם כשאני מעצבת ומתכננת בתים.

עד לפני מספר ימים לא עשיתי איתם כלום… שכבו במחסנים… עד שהגיע הרהיט שגרם לדגדוג באצבעות… ארונית יפהיפייה עם תריסים  שביקשתי לשמור אחרי שסבתא הלה, סבתא של רז בעלי, נפטרה לאחרונה. עכשיו הרגיש לי שהגיע הזמן להעיז, להרגיש את הרהיטים דרך הידיים ולהחיות אותם עם כל המשמעות והנוסטלגיה שלהם עבורי.

אחרי אריקה זקס אני עוקבת הרבה זמן בפייסבוק. אריקה הנפלאה רקחה צבע שניתן לצבוע איתו הכל… באמת הכל-  פורמייקה, זכוכית, בד, פלסטיק וכל מה שאתם יכולים להעלות על דעתכם. גם את התמי 4 הכתום שקנינו לפני 5 שנים כשחשבנו שכתום זה צבע מדהים…  ואפילו ניתן לחדש לבד מטבח שלם! פשוט נפלא! הצבע של אריקה הוא פטנט רשום אחרי שעשתה אינספור ניסיונות לפתור את חסרונות הצבעים אשר בטמבוריות-  אין צורך בהכנה מיוחדת או בצביעת שכבת יסוד, הצבע ללא ריח (כך שניתן לצבוע גם בתוך הבית) והכי כיף- הצבע מתייבש במהירות כך שניתן ממש באותו היום כבר לסיים לצבוע רהיט גדול וזאת אחרי 2-3 שכבות+שכבת קרם המשמשת כמו לכה.

הארונית של סבתא הלה נראתה לי מורכבת לצביעה לבד (כך חשבתי…) וממש רציתי אותה בסלון בייתי… אז התעקשתי ללכת לסדנה של אריקה כדי להסיר את החשש… בעיקר חשש מצביעת התריסים. הסדנא אורכת כ-4 שעות. חוץ ממני כולן הגיעו עם ארוניות קטנטנות, שרפרפים וכיסאות (מזל שיש לי ג'יפ…) אז הספקתי בסדנא לצבוע רק חצי רהיט… ואת ההמשך צבעתי בבית. סה"כ יום עבודה מלא וגם מלא בגאווה שעשיתי את זה לבד!

לא חייבים להגיע לסדנה כדי לצבוע עם הצבעים של אריקה. ניתן להזמינם והיא שולחת בדואר עם הסברים מפורטים. בסדנה מלמדת אריקה טכניקות למראה "מיושן" וכן כיתוב על רהיטים ללא שבלונה כך שבהחלט יש לסדנה ערך מוסף אם דברים אלו מעניינים אתכם.

אז קבלו את ה"ניסיון הראשון" שלי בחידוש רהיטים … אני מרוצה מהתוצאה…

הטפט שהוספתי ברקע הוא מ"צביקה טפטים" – אני מאוד אוהבת להשתמש בטפטים לרהיטים שלהם- הם נוחים מאוד לשימוש.

ליצירת קשר עם אריקה זקס לסדנאות ולרכישת צבעים ומוצרים נלווים לצביעת רהיטים- 054-2456040

חידוש רהיטים1

חידוש רהיטים2

חידוש רהיטים5

חידוש רהיטים4

חידוש רהיטים3

חידוש רהיטים6