בנגיעה אישית מדויקת, תהפוך שני אוסשקין דרי את בית חלומותיכם לפינה של שקט, רוגע והרמוניה . בליווי מקצועי החל מהתכנון הראשוני של הבנייה או שיפוץ הבית, היא תעצב את המרחב האישי כך שישקף את האופי הייחודי של דיירי הבית ותיצור אווירה ותחושה ביתית. ***מתוך כתבה במגאזין וואצ'אפ עמק חפר

כתבה במגאזין וואצאפ עמק חפר

שני  גדלה במושב כפר הס, להורים חקלאיים ולתוך אווירה פסטורלית. "מילדות אהבתי אומנות ועיצוב. מידי שבוע הייתי משרטטת במחברת החשבון סקיצות חדשות לחדרי, וכך מארגנת ומעצבת אותו כל פעם מחדש. כבר אז ידעתי שאני רוצה ללמוד ולעסוק באדריכלות ועיצוב".

לאחר שחרורה מהצבא בעקבות טקס שהפיקה לזכרו של אביה שנהרג בפיגוע והתגובות המפרגנות שקיבלה עודדו אותה להיחשף לעולם הפקת האירועים וכך הכיוון המקצועי השתנה. "עם הזמן הבנתי שלתכנן ולהפיק אירוע חד פעמי לערב אחד זה אכן כיף ומדהים… אך הקמה ועיצוב של בית, חוויה המלווה אנשים בחיי היום-יום ולאורך זמן, הינו היעוד האמיתי שלי – זו הגשמת חלום עבורי. מכאן הדרך הייתה ברורה – לאחר 3 שנים סיימתי כמצטיינת מסלול את לימודי עיצוב הפנים והקמתי את סטודיו 'תוצרת בית'. כיום נשואה לרז ואימא לאריאל הקטנה, גרים בבית חלומותינו בבית יצחק".

 

בימינו כאשר החיים כה עמוסים ולחוצים, אין כמו פינה חמה לחזור אליה בסוף היום. ליווי על ידי מעצבת פנים אינו נחשב היום למותרות ושווה לכל כיס. "המוטו המלווה אותי הוא לתת כמה שיותר ערך ללקוחותיי. אני לוקחת כל פרויקט באופן מאוד אישי וחשוב לי שלקוחותיי יעברו את חווית השיפוץ/הבנייה בצורה נעימה, כיפית וחווייתית. חשוב לי להיות לצד הלקוחות מול הספקים השונים, לכוון אותם לבחירה נכונה של חומרי גמר ולהיות כאן עבורם לכל דבר 24/7. אני רואה בעבודה היומיומית שלי כמה לקוחותיי חוסכים בעלויות רק בגלל שקיבלו הכוונה נכונה. הדבר בעיקר מורגש בבניית בית כאשר לרוב מרגישים מאוד מבולבלים ולא תמיד התוכנית המקורית של האדריכל אכן תואמת לתקציב שלנו".

 

בנוסף שני מתכננת חללים יותר ממוקדים בבית (לדוגמא- תכנון מטבח חדש), מקיימת פגישות ייעוץ וכן מייעצת לבעלי בתים ודירות בתהליך של השכרה ומכירת נכס על מנת להעלות את ערכו בשוק.

 

"מה שמכוון אותי מבחינת הקונספט העיצוב הוא שהבית 'יספר את המשפחה' ובכך יחזק את תחושת המשפחתיות-  כל אחד מבני המשפחה ירגיש שיש לו ביטוי בבית, גם לילדים. לכן בתחילת כל פרויקט אני לומדת להכיר את המשפחה עבורה אני מעצבת- את התחביבים, חלומות והצרכים שלהם, את ההווי ואת האווירה שהם רוצים לשדר".

 

סגנון העיצוב של שני מתמקד בקו נקי, קלאסי-כפרי המשולב עם מודרני, מעוצב ופרקטי. "אני נוהגת לשלב בכל פרויקט הדמיות כדי שהלקוח יבין את התכנון לעומקו, יחווה את החללים עוד לפני שהחלו לבנות אותם, ויהיה שלם עם ההחלטות והבחירות שלו".

בדף הפייסבוק של 'תוצרת בית' ניתן לקבל ייעוץ ראשוני חינם. "ניתן לשלוח תמונות של איזור בבית שאתם מתלבטים לגביו ואני אעלה את התמונות כולל הטיפים וההכוונה שלי (ניתן לשלוח את התמונות דרך הפייסבוק/דרך האתר).  וכן הנחה מיוחדת לקוראי המגזין – 10% לליווי פרוייקטים בבניה או בשיפוץ ופגישות ייעוץ.

 

שני אוסישקין דרי | 052-8701204| בית יצחק ן [email protected] |  www.shanio.co.il | פייסבוקתוצרת בית – עיצוב פנים ותכנון אדריכלי

מתוך כתבה במגאזין וואצ'אפ  עמק חפר – מאי 2015